Продовжую з радістю писати про цю виставку.... Вчора , вже пізно ввечері, неочікувано для себе відкрила нове ім'я. Я навіть перестала передивлятись далі, розмірковуючі від чого залежить прийняття та розуміння того чи іншого художника. Чому сьогодні я залюбки подорожую світом одного, а назавтра він вже може мене не надихати, а цікавим стає інше ім'я, повз якого я напередодні пройшла, не звернувші навіть уваги. В мене такі випадки не поодинокі і тому мені цікаво як це все відбувається. І сказати, що це залежить тільки від настрою, ні в якому разі.........
Пачати цей допис я хочу з робіт дуже шановного і улюбленного майстра Григорія Олександровича Чернети. Його портрети виконані в графічних техніках настільки глибоко розкривають особистість героя, що інколи я дивуюсь, а як це взагалі можливо. І тут мені приходить згадка, яку я писала, описуючі музичні концерти. Треба не слухати, чи дивитись, ТРЕБА ВІДЧУВАТИ. І це відчуття змінюється в залежності від чогось. І це мені не зовсім зрозуміло.
М. А. Кондурова . Без назви.
Завжди з зацікавленістю знайомлюсь з роботами родини Юшкових: Cтаніслава Олексійовича та Тетяни Петрівни. Робота якої " Мир землі нашій " не тільки актуальна зараз як ніколи. Вона змушує заглибитись у наш український світогляд, вона бентежить і збурює увагу на нашій самоіндефікації. Вона по-справжньому неперевершена ! Браво !!!
А от роботи Станіслава Олексійовича сфотографувати добре не вдалося. Бо це акварелі і вони під стеклом, яке так підло підсвічує, що погано видно навіть вживу.......
Cтаніслав Олексійович Юшков "Різдвяна ніч".
C. О. Юшков " Жінка"
C. О. Юшков " Єднання з природою"
Якщо знайду десь кращі світлини, або може у когось є - пришліть будь ласка !! Буду дуже вдячна !! Вони СПРАВДІ цікаві !!!!!!!
С екслібрисами Бориса Михайловича Романова я добре знайома. Йому притаманна глибинна шляхетність. І це саме те, що зупиняє погляд і дає поштовх до розмірковувань. Але Борис Михайлович ще не аби який майстер дніпровських замальовок. Він так витончено передає емоції природи, що викликає в мене єдине бажання залишитися в цьому настрої як можна довше.
Борис Михайлович Романов. Екслібриси та Дніпровські замальовки.
Б. М. Романов " Дніпровські замальовки".
Війна та блекаути не спонукають до творчості. Тому мене не здивувало, що багато улюблених авторів представлені на виставці старими роботами, або по одній............
Костянтин Валентинович Поддубко - нікопольчанин. На це місто, рідне місто, бомби летять майже без зупинки кожного дня........... А на картинах ............. споконвічна гармонія, cтворена Господом. Мене настільки вразили і тоді, і зараз : " Друзі " та " Сторож", що рой думок ніагарою нахлинули на мене........Ці пташині миті , які побачив , відчув і намалював художни неперевершені . Адже тисячі людей цього просто не бачать.......
К. В. Поддубко " Друзі ".
К. В. Поддубко " Cторож".
К. В. Поддубко " Натюрморт з двома пляшками"
Але подивитись, тут зафіксована та мить, коли пташка побачила сьесні плоди. Вона, а не пляшки - головніа на цій картині.
Наталія Михайлівна Ларіна як завжди вражає буянням кольору. До ії квітів хочеться доторкнутися. Вони настільки сочні і живі !!!!!
Н. М. Ларіна "Іриси". Диптих.
Н. М. Ларіна " Святкові квіти".
Н. М. Ларіна " Святкові квіти".
І закінчити я хочу ЄДИНОЮ роботою відомого дніпровського художника Ігора Анатолійовича Зайцева. Але вона свіженька, намальована в 2024 році і має назву " Квіти літа"
Немає коментарів:
Дописати коментар