понеділок, 24 лютого 2025 р.

Відкриття виставки ілюстрацій Юлії Лисенко до спогадів, зібраних Вірою Аннусовою про Голодомор 1932 - 1933 рр. в Музеї Спротиву Голодомору.

  Музей Спротиву Голодомору відмічає п'ять років свого існування. І до цієї першої маленької, але дуже важливої дати було приурочено відкриття невеличкої виставки ілюстрацій Юлії Лисенко до спогадів, які роками збирала шановна людина - Віра Андріївна Аннусова.



Відкриття зібрало велику кількість шанувальників  музею, а також багатьох   небайдужих громадян нашого міста до цієї чорної дати в історії українського народу. Я не дуже полюбляю останнім часом відвідувати саме відкриття якихось заходів, бо велика кількість людей тільки заважає відчувати смак того, заради чого ти прийшов. Але тут я не втрималась !!! Забажалось бути в єдиному енергетичному та ментальному потоці. Головне тут не тільки пам'ять, головне тут дія,  яка б турбувалась щоб цей жах знову не повторився. 


Олександр Сухомлін - співробітник музею, та старший викладач в Університеті митної справи та фінансів.

  Віра Андріівна Аннусова - співробітник музею, збирачка спогадів про Голодомор.

Юлія Лисенко - cпівробітник музею та  ілюстраторка книги спогадів під час екскурсії.




















Андрій Денисенко - заступник міського голови Дніпра.
  




















Олена Лазько пригостила нас усіх краюхою помінального хліба.




















              Як ми бачимо, багато було виступаючих. А пані Олена Лазько навіть спекла Хліб, щоб ми усі мали можливість пам'янули мільйони загиблих в той час людей. 
            Щодо самої виставки, то так як музей тулиться у маленькому підвальному приміщенні, то виставку розвернуто у холі будинку. На жаль місце не дуже вдало, тому що якщо ілюстрації можна роздивитись без проблем, то текст - ні.  Для очей і низько, і темно !!!!  І  фактично  "головний герой"  виставки  - спогади  лишаются поза увагою.  Як змогла - сфотографувала. Ілюстрації видно добре і  це вже непогано. Тих, у кого є можливість відвідати виставку - запрошую. Вона коштує  того, щоб ії не тільки подивились, а і згадали та вшанували пам'яттю ВСІХ, хто помер мученицькою смертю !!!!  ПАМ'ЯТАЄМО !!!!!!
     

 



































































































































































































 Моя красна подяка музеєві !!!!!  Пам'ятаємо !!!!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Cерія лекцій про місто та ідентичність № 3. Єгор Врадій "Подвійний злочин"; Голокост у Дніпрі та боротьба за пам'ять жертв''.

             Це одна з найцікавіших лекцій, хоча ії тема мені знайома навіть занадто. Слухаючі емоційно - проникливу, не позбавлену інтриги ...